Text Select Disable

درباره گروه مسافرآنلاین

بیمه مسافرتی :


پیشنهاد گروه مسافرآنلاین، خرید بیمه مسافرتی جهت تمامی سفرهای خارج از کشور میباشد . در قسمت زیر سعی شده به موارد مهم و عمومی اکثر بیمه های مسافرتی اشاره شود . لطفا توجه داشته باشید که اعداد و ارقام ذکر شده بر اساس شرکتهای بیمه متفاوت بوده و این وبسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال توضیحات ذکر شده نداشته و متن زیر صرفا جهت اطلاع رسانی عمومی میباشد .

هر ساله هزاران نفر به خارج از کشور مسافرت می کنند و در حالیکه اکثر آنان از مزایای بیمه مسافرتی بهره مند هستند، عده کمی از آنان می توانند از خدمات بیمه ای مناسب در زمان نیاز و ضرورت استفاده نمایند. بسیاری از آنها ناگزیرند هزینه های گزافی را به هنگام بروز حادثه یا بیماری در مراکز درمانی پرداخت نمایند. بیمه مسافرتی در اقدامی جدید، به گونه ای طراحی شده است تا به هنگام بروز حادثه در هر نقطه ای از جهان خدمات مندرج در جداول تعهدات را در کوتاهترین زمان ممکن به بیمه شده ارائه دهد.

این بیمه نامه، هزینه های پزشکی و برخی دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه تحت پوشش قرار می دهد.

مزایای بیمه مسافرتی در یک نگاه:

ارائه خدمات کمک رسانی به صورت ۲۴ ساعته و در تمام نقاط جهان
پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آنها
رسیدگی به شکایات و همچنین پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکتهای خارجی
امکان بهره مندی از کلیه اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه ها و مراکز فوریت های پزشکی در خارج از کشور
پشتیبانی اپراتور فارسی زبان
قابلیت طراحی طرح ها و قراردادهای گروهی منطبق با نیاز بیمه گذاران و جامعه هدف

 

خدمات بیمه نامه مسافرتی :

هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفردر صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه
پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی
بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور
سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده
بازگرداندن جسد متوفی
مساعدت حقوقی
سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور
بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند
ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری
بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
جبران خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها
جبران خسارت مفقود شدن چمدان های تحویل شده
امداد رسانی دریافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی
پوشش تاخیر در حرکت

پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور:

هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و دارو های تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور ایران، پرداخت می شوند.
همچنین به منظور ارائه خدمات مناسب به بیمه شده در خارج از کشور، نحوه ارائه خدمات مذکور از طریق تماس تلفنی با پزشکان معالج کنترل می شوند.
جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفردر صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه:

در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت.
با توجه به موقعیت و یا وخامت حال بیمه شده، ممکن است بیمه شده به نزدیک ترین مرکز درمانی به وسیله آمبولانس و یا سایر وسایل نقلیه انتقال یافته و یا در شرایط حادتر به کشورش بازگردانیده شود.

بازگرداندن جسد متوفی:

در صورت فوت بیمه شده بر اثر حوادث مشمول این بیمه نامه، تمهیدات لازم و هزینه های مورد نیاز جهت بازگردانیدن جسد وی به کشور محل اقامت تأمین خواهد گردید.

مساعدت حقوقی:

در صورتیکه بيمه شده به موجب قوانین مدنی كشوری که به آن سفر کرده است و در رابطه با خسارت اتفاقي وارد به شخص ثالث و يا عدم رعايت قوانين و مقررات اجرائي محلي به عنوان يك شهروند ساده تحت تعيب قرار گيرد هزينه هاي دفاع قانونی از وی به استثناء مسئوليت هايي كه ناشي از استفاده، تملک يا نگهداري وسيله نقليه موتوري باشد تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است.
سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور:

در صورت مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه بیمه گذار در خارج از کشور، شرکت کمک رسان علاوه بر ارائه اطلاعات لازم مبنی بر مراحل اداری لازم که در مراجع قانونی و مؤسسات محلی برای بدست آوردن مدارک مفقود یا سرقت شده می بایست طی شود، هزینه های جابجائی و صدور المثنی آنها را نیز تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد نمود.
بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند:

در صورتیکه که بیمه شده به علت بیماری، فوت و یا انتقال به کشور متبوع، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزينه برگشت فرزند بيمه شده به ايران تحت نظارت يك فرد بزرگسال قابل پرداخت خواهد بود.
ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری:

مسئولیت ارسال پیام های اضطراری بیمه شده در ارتباط با حوادث مشمول این بیمه نامه بر عهده بیمه گر بوده و به تقاضای بیمه شده، اطلاعات پایه درباره مراجع درمانی نظیر نام پزشکان، متخصصین، دندانپزشکان یا پیراپزشکان نزدیک به محل، نشانی بیمارستان ها، مراکز پزشکی، داروخانه ها و آمبولانس ها را به استثناء مراکز تشخیص پزشکی در اختیار بیمه شده قرار خواهد گرفت.
بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده:

در صورتی که بیمه شده به دلیل فوت ناگهانی یکی از اعضای نزدیک خانواده خود(تا بستگان درجه دوم) ناچار به توقف سفر گردد و چنانچه بیمه شده امکان بازگشت با وسیله شخصی خود و یا وسیله ای که برا ی سفر اجاره شده است نباشد، هزینه سفر او به کشور محل اقامت قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مربوط به تاخیر در ورود چمدان ها :

در صورتی که بار تحویل داده بیمه شده به خط هوایی در زمان ورود به کشور مقصد مسافر به وی تحویل داده نشود، هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.

خدمات مربوط به تأخیر در پرواز هواپیما:
در صورتیکه وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه گذار حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تأخیر (از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و همچنین خوراک) تا سقف های مندرج در بیمه نامه را به وی جبران خواهد نمود.

نکات مهم :

بيمه نامه مسافرتی از تاريخ خروج بيمه شده از مرز های کشور ايران و فقط براي سفرهايي كه مدت آنها بیشتر از ۹۲ روز (سه ماه) متوالي نباشد معتبر است، مگر اين كه مدت بیمه نامه خریداری شده کمتر از ۹۲ روز باشد. بيمه شده مي تواند در مدت اعتبار بيمه نامه به دفعات به خارج از کشور ایران سفر نمايد.
اعتبار این بیمه نامه از زمان خروج از کشور (ایران) آغاز می گردد.
در صورت پایان اعتبار بیمه نامه در طول سفر، تمدید آن مقدور نمی باشد.
در صورت عدم استفاده از بیمه نامه (به شرط عدم دریافت ویزا و ممهور نشدن ویزا به مهر خروج از تاریخ صدور بیمه نامه) تا ۶ ماه پس از تاریخ صدور می توانید صرفاً با مراجعه به واحد صادر کننده نسبت به فسخ آن اقدام نمائید. بدیهی است، آوردن اصل بیمه نامه و گذرنامه، در هنگام ابطال الزامی می باشد.

پرداخت خسارت و ارائه سرویس :

بلافاصله پس از وقوع حادثه و یا نیاز به خدمات کمک رسانی، حداکثر ظرف مدت ۱۶۸ ساعت ( ۷ روز) با شرکت کمک رسان و با شماره های مندرج بر روی بیمه نامه تماس گرفته، نام کامل خود، شماره بیمه نامه، تلفن و نشانی محل قابل تماس و شرح مختصری از مشکل پیش آمده را گزارش فرمائید.

باشگاه اعضاء


باشگاه اعضاء و کاربران مسافرآنلاین در جهت حفظ و ارتقاء سطح رضایتمندی کاربران و همچنین جذب کاربران جدید ایجاد گردیده است . عضویت کلیه کاربران در باشگاه اعضاء بصورت اتوماتیک و پس از اولین خرید شما از وبسایت مسافرآنلاین انجام میگردد .

در این باشگاه بر اساس سقف خرید کاربران ، امتیازهای ویژه و تخفیفات قابل توجه ارائه میگرددکه مختصری از آنها به شرح است :

– امتیازهای خرید از قسمت رزرواسیون هتل :


– خرید از مبلغ 10,000 ریال تا سقف 4,999,999 ریال معادل : 5 امتیاز

– خرید از مبلغ 5,000,000 ریال تا سقف 9,999,999 ریال معادل : 10 امتیاز

– خرید از مبلغ 10,000,000 ریال تا سقف 29,999,999 ریال معادل : 25 امتیاز

– خرید از مبلغ 30,000,000 ریال تا سقف 49,999,999 ریال معادل : 50 امتیاز

– خرید از مبلغ 50,000,000 ریال تا سقف 99,000,000 ریال معادل : 75 امتیاز

–خرید از مبلغ 100,000,000 ریال تا سقف 500,000,000 ریال معادل : 200 امتیاز
– امتیازهای خرید ازقسمت رزرواسیون بلیط پروازهای بین المللی :


– خرید از مبلغ 10,000 ریال تا سقف 4,999,999 ریال معادل : 3 امتیاز

– خرید از مبلغ 5,000,000 ریال تا سقف 9,999,999 ریال معادل : 6 امتیاز

– خرید از مبلغ 10,000,000 ریال تا سقف 29,999,999 ریال معادل : 10 امتیاز

– خرید از مبلغ 30,000,000 ریال تا سقف 49,999,999 ریال معادل : 30 امتیاز

– خرید از مبلغ 50,000,000 ریال تا سقف 99,000,000 ریال معادل : 50 امتیاز

– خرید از مبلغ 100,000,000 ریال تا سقف 500,000,000 ریال معادل : 100 امتیاز
نکته مهم : کلیه امتیاز خریدهای کاربران در پانل مدیریتی هر کاربر و پس از استفاده ازکامل از خدمات بروزرسانی میگردد .

شرایط استفاده از امتیازهای خرید :

– امتیازهای خرید فقط پس از خرید قطعی خدمات و تسویه حساب کامل در پانل مدیریت و حساب کاربر بروزرسانی میگردد .

– استفاده از امتیازهای جمع شده منوط به استفاده کامل از خریدهای قبلی میباشد و در صورت کنسلی هر یک از خریدهای قبلی ، امتیاز تعلق گرفته از بابت خرید مربوطه ، از امتیازهای جمع شده کاربر کسر خواهد شد .