Text Select Disable

درباره گروه مسافرآنلاین

درباره مسافرآنلاین


بطور كلي و خلاصه ، مسافرآنلاین یک پرتال اینترنتی و جامع رزرواسيون و صدور بلیط آنلاین کلیه پروازهای بین المللی در تمامی مسیرهای 5 قاره جهان ، رزرواسیون آنلاین هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط جهان و همچنین رزرواسیون آنلاین ترانسفر فرودگاهی میباشد كه با هزينه و سرمايه گذاري دقيق و هدفمند به همراه كادر مديريتي مجرب با بيش از ١٥ سال سابقه توسط شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي كاردان سفر در صنعت توريسم ايران راه اندازي گرديده است .

شركت خدمات مسافرتي و جهانگردي كاردان سفر فعاليت خود را از سال 1376 در تهران ، به شماره ثبت 130050 و با مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ايران شروع كرده و در طول اين سالها عمده فعاليت اين شركت حضور گسترده در صنعت توريسم ايران ، اجراي تورهاي هفتگي خارجي و داخلي و همچنين اجراي تخصصي تورهاي نمايشگاهي بوده است .

چرا مسافر آنلاين ؟

شركت كاردان سفر در راستاي پيشرفت و همچنين رفاه حال مسافرين ايراني همواره در حال بررسي راهكارهاي جامع و ارتقاء سطح كيفي خدمات گردشگري بوده و با توجه به اهميت وقت ، كسر بسياري از هزينه هاي رفت و آمد درون شهري و همچنين حذف شيوه هاي خريد و فروش سنتي ، راه اندازي سامانه سيستم رزرواسيون مسافر آنلاين را در دستور كار قرار داد .

سيستم رزرواسيون مسافر آنلاين با پشتيباني و اتصال به يكي از بزرگترين تامين كنندگان پرواز و هتلهاي بين المللي (Bookingee.com ) در حال حاضر كاملترين سيستم رزرواسيون آنلاين در ايران و همچنين يكي از كاملترين سامانه هاي فروش آنلاين و همزمان خدمات توريستي در آسيا و خاور ميانه است كه با اتصال به شبكه شتاب ايران ، امكان خريد و رزرواسيون همزمان بليط هواپيما در كليه مسيرهاي بين المللي ، رزرواسيون هتل و هتل آپارتمان در اقصي نقاط جهان و همچنين رزرواسيون ترانسفر فرودگاهي را به تمامي مسافرين خواهد داد.

مسافر آنلاين تنها وبسايت رزرواسيون پرواز و هتلهاي بين المللي براي ايرانيان ميباشد كه بصورت ٢٤ ساعته ، ٧ روز هفته و ٣٦٥ روز سال از طريق گفتگوى آنلاين در وبسايت ، پست الكترونيكي و يا تماس تلفني مشتريان خود را در اقصي نقاط دنيا و در هر ساعتي از شبانه روز پشتيباني خواهد كرد .

چگونه به مسافر آنلاين اعتماد كنيم ؟

همانگونه كه در توضيحات فوق ذكر شد ، وبسايت مسافر آنلاين زير مجموعه و متعلق به شركت خدمات مسافرتي كاردان سفر ميباشد . پيگيري سوابق و فعاليتهاي اين شركت به آساني از طريق مراجع ذيصلاح از جمله سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري ايران و همچنين انجمن صنفي دفاتر خدمات مسافرتي تهران قابل پيگيري است .

اهداف كلي اين شركت ايجاد شرايط خريد اینترنتی آسان و سريع براي مسافرين محترم ، ارتقاء سطح كيفي خدمات گردشگري و همچنين پشتيباني ٢٤ ساعته در ٧ روز هفته نسبت به خدمات ارايه شده به مشتريان و مهمتر از همه موارد ، جلب رضايت كامل مشتري در تمامي ساعات شبانه روز میباشد .

لازم به ذكر است ، در صورت بوجود آمدن هرگونه مشكلات احتمالي از طرف وبسايت مسافر آنلاين در تمامی خريدهاي قطعي و خدمات فروخته شده ( كليه رزرواسيون هاي پرداخت شده و داراي كد شناسه رزرواسيون ) ، مسىوليت جلب رضايت مسافرين بطور كامل بعهده اين شركت ميباشد . ( لطفا صفحه مربوط به شرايط و مقررات خريدهاي آنلاين را بطور كامل مطالعه فرماييد )

امنيت در وبسايت مسافر آنلاين :

همزمان با پيشرفت و تكنولوژي در فضاهاي مجازي ، يكي از مهمترين فاكتورهاي خريد آنلاين ، امنيت و حفظ حريم خصوصي مشتريان است . در همين راستا ، وبسايت مسافر آنلاين با همكاري تعدادي از معتبرترين شركتهاي بين المللي امنيت وبسايتهاي آنلاين ، اقدامات لازم را جهت ايجاد فضاي امن با رعايت حفظ حريم خصوصي افراد بوجود آورده است .

با ذكر دلايل فوق ، در وبسايت مسافر آنلاين ، هر يك از مشتريان داراي يك فضاي شخصي و پانل مديريتي با دسترسي جداگانه ميباشند و امكان ورود افراد متفرقه به پانل مديريتي مشتريان غير ممكن است .

خدمات مسافرآنلاین


خرید اینترنتی بلیط هواپیما به اقصی نقاط دنیا


– دسترسی آسان و 24 ساعته جهت رزرواسیون و خرید اینترنتی بلیط هواپیما از بیش 720 خطوط هواپیمایی بین المللی و همچنین 215 خطوط هواپیمایی ارزان قیمت داخلی آسیا ، اروپا ، آمریکا و کانادا

– دریافت شناسه و کد رزرواسیون همزمان با قابلیت پیگیری و تاییدیه از خطوط هوایی مربوطه

– ایجاد رزرواسیون با ارایه زمان مشخص شده جهت کنسلی ( بدون جریمه ) و یا تصمیم گیری نهایی ، بدون نیاز به خرید بلیط

– ارایه مشخصات کامل پرواز از مبداء تا مقصد به همرا میزان حمل مجاز بار و شرایط کنسلی و یا تغییر تاریخ

– جستجوی سریع و پیشرفته با قابلیت مرتب سازی بر اساس ساعت پرواز ، مدت زمان طول پرواز ، قیمت بلیط و یا خطوط هواپیمایی مورد نظر

– رزرواسیون بلیطهای چند مسیره با قابلیت کنسلی بدون جریمه

– دریافت جزییات رزرواسیون و یا بلیط صادر شده از طریق پست الکترونیکی

– نرخهای ویژه و رقابتی با بازارهای بین المللی از 5 تا 45 % تخفیف

– امکان در خواست خرید بار جهت خطوط هواپیمایی ارزانقیمت

– امکان بازبینی رزرواسیون های انجام شده و یا دریافت مجدد بلیط های خریداری شده در پانل شخصی

– پرداخت همزمان با کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب


رزرواسیون آنلاین هتل در 190 کشور جهان


– رزرواسیون و دریافت همزمان واچر بیش از 470,000 هتل و هتل آپارتمان در اقصی نقاط جهان با نرخهای 10 تا 75% تخفیف

– دریافت همزمان شناسه و کد تاییدیه رزرواسیون با قابلیت پیگیری از هتل

– ایجاد رزرواسیون با ارایه زمان مشخص شده جهت کنسلی ( بدون جریمه ) و یا تصمیم گیری نهایی ، بدون نیاز به پرداخت

– نمایش جزییات و مشخصات کامل از هتلها به همراه عکس و سرویسهای مربوطه

– نمایش فواصل تمامی نقاط مهم توریستی تا هتل مرد نظر از طریق نقشه

– قابلیت انتخاب و مقایسه جزییات 10 هتل مورد نظر بصورت همزمان

– جستجوی پیشرفته برای پیدا کردن هتل انتخابی فقط با وارد کردن سه حرف از نام هتل

– نمایش و تفکیک نرخ تمامی شبهای اقامت

– پرداخت همزمان با کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب

– قابلیت مرتب سازی لیست جستجو بر اساس نام هتل ، نرخ ، درجه ، خدمات و موقعیت مکانی مورد نظر

– نمایش نظر سنجی وبسایت بین المللی Trip Advisor

– امکان بازبینی رزرواسیون های انجام شده و یا دریافت مجدد واچر هتلهای خریداری شده در پانل شخصی


رزرواسیون ترانسفر فرودگاهی در کلیه شهرهای توریستی

– رزرواسیون و دریافت تاییدیه بیش از 4,800 نوع ترانسفر فرودگاهی در 120 کشور دنیا و 1,000 مقصد توریستی و گردشگری

– نمایش جزییات و مشخصات کامل از چگونگی انجام ترانسفر به همراه شماره تماسهای 24 ساعته جهت مشکلات احتمالی

– توقف و انتظار تا 1 ساعت بعد از زمان انتخاب شده جهت ترانسفر

– انتخاب انواع ترانسفرهای شخصی ، گروهی و یا خانوادگی با قابلیت انخاب انواع اتومبیل

– امکان کنسلی بدون جریمه تا قبل از مهلت مقرر شده در رزرواسیون

– ارایه مناسبترین نرخها جهت سرویس رفت و برگشت از فرودگاه به هتل و یا بالعکس

.

گواهینامه ها و امنیت پرتال


اعتبار و امنیت وبسایتهای خرید آنلاین ، همواره یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث کاربران ومشتریان وبسایت میباشد . در همین راستا ، شرکت خدمات مسافرتی کاردان سفر ( مجری انحصاری وبسایت مسافرآنلاین ) جهت اطلاع رسانی عمومی به تمامی کاربران محترم ، اقدام به نشر وذکر گواهینامه های اخذ شده و اسامی شرکتهای امنیتی و پشتیبان وبسایت مسافرآنلاین مینماید .عضو انجمن صنفی سازمان ایرانگردی و جهانگردی

عضو انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی IATA

عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران


گواهینامه ها